Skříně Liberec - vestavěné skříně

Skříně Liberec - posuvné dveře

O nás

 

 

***  Akční nabídka pro rok 2017 ***

 

 

Toužíte po originální, moderní a nadčasové kuchyni,vestavěné skříni nebo jiném nábytku. Zároveň požadujete funkčnost, praktičnost, kde každá věc má své místo. Proměníme Váš sen ve skutečnost.

 

pc020080kjpg.JPG

d13jpg.JPG

Vítejte na našich nových stránkách SKŘÍNĚ  LIBEREC, které vznikly jako samostatný web firmy TRUHLÁŘSTVÍ ŠILHÁN ext, dlouholetého výrobce vestavěných skříní, kuchyní a nábytku na míru, která v roce 2014 slaví 17. výročí vzniku.

V dnešní době není snadné se správně zorientovat v široké nabídce nových materiálů, elektrospotřebičů a vnitřního vybavení. Stejně tak je mnohdy obtížné zvolit správnou koncepci využití prostoru. Výroba kuchyní se již řadu let zabývá nejen  samotnou výrobou ale i poradenstvím a navrhováním především moderních kuchyní, vestavěných skříní a nábytku do interiéru. Rádi Vám poradíme s výběrem, rozložením, materiálem a designem Vašeho nábytku. Nově pro Vás otevíráme prodejnu v Mladé Boleslavi. 
Při výrobě kuchyně sledujeme nejmodernější trendy a při stavbě kuchyňských linek využíváme nových technologií a vyzkoušených postupů. Při výrobě kuchyňské linky dbáme na každý detail. Naším cílem je, aby zákazník vždy dostal nejen krásný kus nábytku ale byl také spokojený s jeho plnou funkčností, kvalitou a bezpečností.
S výrobou kuchyně na míru využijete i atypické prostory, půdní vestavby či jinak prostorově rozloženou místnost. Nemalou výhodou kuchyně na míru je přizpůsobení výšce Vaší postavy. Kuchyňské linky vyrábíme v různých cenových relacích. S výrobou kuchyní si vyberete kuchyňskou linku dle Vašich představ i finančního rozpočtu. Při výrobě nábytku do kuchyně klademe především důraz na kvalitu provedení, vysokou funkčnost a neotřelý design.
Navrhněte si kuchyň podle Vašich představ. Nehledejte variantu kuchyně která, se blíží Vaší představě - navrhněte si ji sami.
S realizicí kuchyně na míru Vám rádi poradíme našich prodejnách v Mladé Boleslavi, Liberci a Rychnově u Jablonce nad Nisou. Pro Vaši představu se podívejte do námi realizovaných kuchyní v naší fotogalerii.

 

 

 


 

 

02-24-11-02-11-12-i2jpg.jpg 02-24-11-02-14-25-i5jpg.jpg 02-24-11-02-16-09-i3jpg.jpg

Vestavěné skříně na míru slouží k maximálnímu využití bytových úložných prostor. Uvnitř vestavěné skříně je vše prakticky i přehledně uspořádané na jednom místě. Vestavěná skříňext přispěje k

 

 

Vašemu většímu domácímu pohodlí i k lepšímubydlení. V neposlední řadě jsou vestavěné skříně výrazným estetickým doplňkem interiéru.

SKŘÍNĚ PŘÍMO OD VÝROBCE

Díky mnohaletým zkušenostem a vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat vestavěné skříně nejen z běžně dostupných, ale i z atypických materiálů. Vestavěné skříně mají dobu realizace vždy individuální, vše je závislé na výběru materiálů a možnostech našich dodavatelů, většinou však do 30-ti dnů od zadání a zaměření u zákazníka. Na rozdíl od konkurenčních firem jsme výrobci nejen nábytku, ale i posuvných dveří a to jak z profilů hliníkových, tak i ocelových. To znamená že jsme oproti konkurenčním firmám ve výhodě nejen časové, ale i finanční. Velká část firem tyto posuvné dveře pouze objednává a nevyrábí a to následně zvyšuje jejích vstupní náklady a odráží se v konečné ceně.

 

 

 

MATERIÁLY A VYBAVENÍ

10-06-11-12-41-43-p6170143jpg.JPG 10-06-11-12-50-15-p5130010jpg.JPG p3180128jpg.JPG

LAMINO

Laminovaná dřevotříska patří díky široké nabídce dekorů, povrchové struktuře a snadné údržbě mezi nejoblíbenější materiál pro výrobu vestavěných skříní. Korpus i vnitřní vybavení skříně se vyrábí z lamina o síle 18 mm a je standardně olepováno velmi odolnou tvrzenou ABS hranou. Dveřní výplně o síle 10 a 18mm jsou vsazeny do hliníkových, nebo ocelových rámů. Velkou výhodou lamina je stálost barev a velmi snadná údržba. Vybrat si můžete z více jak 250 dekorů převážně od firem: EGGER, KRONOSPAN,THERMOPAL a KAINDL.

 

10-06-11-12-31-18-p3280044jpg.JPG 02-24-11-06-08-17-p9240014jpg.JPG

ZRCADLA

Zrcadlové výplně dveří jsou vhodné do všech prostor. Především do menších pokojů, či předsíní, neboť opticky zvětšují prostor. Zadní strana zrcadla je vždy standardně podlepována bezpečnostní folií, která zabraňuje zranění v případě rozbití.


BAREVNÁ A DESIGNOVÁ SKLA LACOBEL A LACOMAT

Dekorativní sklo Lacobel je typické svým jasným vzhledem a širokou nabídkou barev v odstínech RAL. Nabízí mnoho rozličných estetických řešení a splňuje všechny požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků , architektů a designérů při použití v moderním interiéru. Vysoká kvalita lakované vrstvy na zadní straně skla způsobuje jeho neprůhledný vzhled. Sklo Lacobel je standardně dodáváno ve speciální bezpečností verzi SAFE, kdy je lakovaná strana skla opatřena bezpečnostní folií, která chrání nejen lak před poškrábáním, ale především zajišťuje ochranu osob proti úrazu v případě rozbití skla.

 

 

RÁMY DVEŘÍ

 

Hliníkové a ocelové rámy dveří jsou důležitým prvkem každé vestavěné skříně nejen z důvodu estetických, ale především funkčních. Naše firma SKŘÍNĚ LIBEREC vyrábí posuvné dveře z profilů SILENTIS a SENÁTOR dodávaných firmou TILIAext .

02-24-11-02-21-56-dsc_9431jpg.JPG 02-24-11-02-20-58-ae6jpg.JPG e2jpg.JPG

MODERNÍ DESIGN

 

Na základě individuálních požadavků každého zákazníka vyrábíme vestavěné skříně , kuchyně a nábytek na míru do přesně určeného prostoru. Vestavěné skříně navrhujeme s důrazem na sladění barev a pečlivě vybíráme z širokého sortimentu materiálů a praktických doplňků.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ VÁM NAVRHNEME VE 3D

 

Všechny faktory jako rozměry, barevnost a rozmanitost výplní dveří pro Vaše vestavěné skříně můžete libovolně kombinovat. Pokud nemáte dostatečnou představivost, naše společnost SKRINĚ LIBEREC Vám vyhotoví a předvede 3D počítačový návrh Vaší budoucí skříně zcela zdarma. V naší vzorkové prodejně v Rychnově u Jablonce nad Nisou Vám velice rádi poskytneme všechny potřebné informace a pomůžeme Vám při výběru vodných materiálů dle vašich požadavků .

 

PODĚKOVÁNÍ

 

Chtěli bychom poděkovat všem dodavatelům a odběratelům za dosavadní spolupráci, obzvlášť spokojeným zákazníkům, kteří se k nám rádi vracejí a doporučují nás svým přátelům a známým. V poslední době počet klientů, kterým naše služby byly doporučeny spokojenými zákazníky, dosáhl téměř 40%.