Skříně Liberec - vestavěné skříně

Skříně Liberec - posuvné dveře

Materiály

LAMINO

Laminovaná dřevotříska patří díky široké nabídce dekorů , povrchové struktuře a snadné údržbě mezi nejoblíbenější materiál pro výrobu vestavěných skříní. Korpus i vnitřní vybavení skříně se vyrábí z lamina o síle 18 mm a je standardně olepováno velmi odolnou tvrzenou ABS hranou. Dveřní výplně o síle 10 a 18mm jsou vsazeny do hliníkových, nebo ocelových rámů. Velkou výhodou lamina je stálost barev a velmi snadná údržba. Vybrat si můžete z více jak 250 dekorů převážně od firem: EGGER, KRONOSPAN,THERMOPAL a KAINDL.

 

ZRCADLA

Zrcadlové výplně dveří jsou vhodné do všech prostor. Především menších pokojů, či předsíní, neboť opticky zvětšují prostor. Zadní strana zrcadla je vždy standardně podlepována bezpečnostní folií, která zabraňuje zranění v případě rozbití.


BAREVNÁ A DESIGNOVÁ SKLA LACOBEL A LACOMAT

Dekorativní sklo Lacobel je typické svým jasným vzhledem a širokou nabídkou barev v odstínech RAL. Nabízí mnoho rozličných estetických řešení a splňuje všechny požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků , architektů a designérů při použití v moderním interiéru. Vysoká kvalita lakované vrstvy na zadní straně skla způsobuje jeho neprůhledný vzhled. Sklo Lacobel je standardně dodáváno ve speciální bezpečností verzi SAFE, kdy je lakovaná strana skla opatřena bezpečnostní folií, která chrání nejen lak před poškrábáním, ale především zajišťuje ochranu osob proti úrazu v případě rozbití skla.

 

 

RÁMY DVEŘÍ

 

Hliníkové a ocelové rámy dveří jsou důležitým prvkem každé vestavěné skříně nejen z důvodu estetických, ale především funkčních. Naše firma SKŘÍNĚ LIBEREC vyrábí posuvné dveře z profilů SILENTIS a SENÁTOR.