Skříně Liberec - vestavěné skříně

Skříně Liberec - posuvné dveře

Vestavěné skříně

 

100914025409p5310007jpgjpg.jpg

 

 

Výhody vestavěné skříně na míru :

  • Maximální využití prostoru pro vestavěnou skříň
Máte malý byt a hledáte místo pro své věci? Využijeme 100% Vašeho prostoru. S vestavěnou            skříní na míru využijete i tzv.,, hluchá místa,, ve Vašem domově - zkosené rohy, šikmé stropy              či jiný atypický prostor.
  • Individuální uspořádání vniřního prostoru vestavěné skříně
Potřebujete ve své skříni dvě šatní tyče a méně polic nebo je tomu přesně naopak? S vestavěnou skříní uložíte opravdu každou věc na své místo. Potřebujete poradit? Naši pracovníci Vám s uspořádáním vnitřního prostoru vestavěné skříně rádi pomohou, kontaktujte nás nebo nás navštivte na některé z našich vzorkových prodejen.

Skříň na míru můžete využít i ve velkém prostoru či v kanceláři. Skříň Vám může sloužit i jako designový doplněk či dělící prostor. Velkou výhodou vestavěné skříně je, že tam schováte vše, co ostatní nemusí vidět.

Máte malý byt a hledáte místo pro své věci? Využijeme 100% Vašeho prostoru. S vestavěnou skříní na míru využijete i tzv.,, hluchá místa,, ve Vašem domově - zkosené rohy, šikmé stropy či jiný atypický prostor.

Individuální uspořádání vniřního prostoru vestavěné skříně

Ještě váháte jestli sektorovou skříň či skříň na míru?

Každý z nás má vytříbený vkus. Každý z nás touží po originalitě, kvalitě a funkčním řešení.
Se skříněmi Mladá Boleslav budete návrháři svého interiéru Vy sami. Skříně Mladá Boleslav dokáží vyhovět všem Vaší požadavkům a hlavně Vašemu vkusu. Při navrhování skříně jste nám Vy architektem. My Vám pomůžeme Vaše představy převést do funkčního designu...

Skříně Mladá Boleslav Vám budou spolehlivým partnerem k realizaci Vašeho snu o ideálním, harmonickém, krásném a funkčním bydlení. Skříně Mladá Boleslav pro Vás vyrábí originální vestavěné skříně. Při výrobě skříní klademe důraz na kvalitu provedení. Používáme pouze vysoce kvalitní materiály a kvalitní kování. Jsme výrobci a díky tomu jsme oproti konkurenci levnější. Skříně pro Vás vyrábíme z hliníkových i ocelových profilů, včetně posuvných systémů.

 

  • Nabízíme možnost výběru různých typů materiálů, povrchových úprav a dekorování skříni tapetami s různými dekory, které pro Vás navrhneme a vyrobíme. Ukázku námi vyráběných skříní naleznete i ve fotogalerii.

 

Rozhodli jste se pro vestavěnou skříň od nás ?
Neváhejte a zašlete nám Vaši poptávku prostřednictvím e-mailu nebo se za námi zastavte na některé z našich poboček v Liberci a Mladé Boleslavi. Rádi Vám zdarma zpracujeme grafický 3D návrh pro Vaši lepší představu a pomůžeme se zadáním.


Průběh realizace zakázkyCelková doba realizace je závislá především na výběru materiálu, dodacích termínů dodavatelů a vytíženosti firmy.