Skříně Liberec - vestavěné skříně

Skříně Liberec - posuvné dveře

Výroba posuvných dveří

Výroba posuvných dveří na zakázku


Skříně Liberec - posuvné dveře pro Váš domov.


Jsme výrobci a jako takoví rádi přijmeme každou výzvu. U posuvných dveří, kuchyní, vestavěných skříní či jiného nábytku nejsme omezeni typizovanými rozměry, ani materiály. Za dobu svého působení v oblasti interiéru jsme zrealizovali i kompletní rekonstrukce interiéru od koupelny až po půdu.

 

 

Výhody posuvných dveří:

 • Použití posuvného systému  řeší tradiční otevírání a zavírání dveří a pomáhá tak vytvořit komfortní, funkční a bezbariérové bydlení.

 

 • odolnost - posuvné vozíčky a vodící kolejnice (posuvný systém) tvoří plynulý a snadný pohyb.

 

 • životnost - posuvné dveře zůstávají v průběhu celé své doby každodeního používání bez deformací, nemění vzhled ani strukturu.

 • Maximální využití posuvných dveří

  Potřebujete prakticky rozdělit místnost? Hledáte další místo pro své věci? Využijeme 100% Vašeho prostoru. S použitím POSUVNÝCH DVEŘÍ využijete i tzv.,, hluchá místa,, ve Vašem domově - zkosené rohy, šikmé stropy či jiný atypický prostor, která se rázem mění na další skryté úložné a funkční prostory. 

 • Individuální uspořádání, členění dveřních křídel

Posuvné dveře můžete využít  ve velkém prostoru či v kanceláři pro vytvoření částečného soukromí. Posuvné dveře Vám můžou sloužit i jako designový doplněk  dělení prostoru. Velkou výhodou je, doladění odstínů dle Vašeho stávajícího nábytku, bezbariérový přístup, lehkost a snadná manipulace.


Ještě váháte jestli jestli posuvné dveře?

Každý z nás má vytříbený vkus. Každý z nás touží po originalitě, kvalitě a funkčním řešení.
Se Skříněmi Liberec budete návrháři svého interiéru Vy sami.  Skříně Liberec dokáží vyhovět všem Vaší požadavkům a hlavně Vašemu vkusu. Při navrhování  jste nám Vy architektem. My Vám pomůžeme Vaše představy převést do funkčního designu...

 

Proč skříně Liberec?

 • Jsme výrobci - posuvné dveře,  vestavěné skříně, kuchyňské linky a ostatní nábytek pro Vás vyrábíme již od roku 1997
 • Jsme odborníci - za dobu naši působnosti na trhu jsme vyrobili a namontovali stovky  posuvných dveří, vestavěných skříní a viděli spoustu neodborně zpracovaných výrobků
 • Máme několik vzorkových prodejen, kde se na Vás těší vyškolení pracovníci s osobním přístupem k zákazníkovi
 • Cenová kalkulace a grafický návrh ve 3D zobrazení zdarma
 • Používáme vysoce kvalitní a funkční materiály v širokém výběru
 • Sledujeme trendy a novinky

  Skříně Liberec Vám budou spolehlivým partnerem k realizaci Vašeho snu o ideálním, harmonickém, krásném a funkčním bydlení. Skříně Liberec pro Vás vyrábí originální posuvné dveře, vestavěné šatní skříně, kuchyňské linky a jiný atypický nábytek . Při výrobě klademe důraz na kvalitu provedení. Používáme pouze vysoce kvalitní materiály a kvalitní kování. Jsme výrobci a díky tomu jsme oproti konkurenci levnější. Posuvná křídla pro Vás vyrábíme z hliníkových  profilů, včetně posuvných systémů.

  Nabízíme možnost výběru různých typů materiálů, povrchových úprav a dekorování skříni tapetami s různými dekory, které pro Vás navrhneme a vyrobíme.
  Ukázku námi vyráběných skříní naleznete i ve fotogalerii.

Rozhodli jste se pro posuvné dveře od nás ?

Neváhejte a zašlete nám Vaši poptávku prostřednictvím e-mailu nebo se za námi zastavte na některé z našich poboček v Liberci a Mladé Boleslavi. Rádi Vám zdarma zpracujeme grafický 3D návrh pro Vaši lepší představu a pomůžeme se zadáním.