Kuchyňské linky na míru

Kuchyně na míru vyrábíme více jak 10 let. Za tuto dobu máme několik set spokojených zákazníků, kteří naše kuchyně bezproblémově používají a jsou s nimi maximálně spokojeni. Na základě jejich spokojenosti nás oslovují další a další zakázníci a my jsme proto velmi rádi, že se dobře vyrobená kuchyň dostane i do dalších domovů.
Pro cenovou nabídku kuchyně nás prosím kontaktujte, prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Jelikož, je plánování kuchyně složitější porces, tak vás zpětně kontaktujeme a domluvíme si společnou schůzku. Na této schůzce vaši kuchyň společně naplánujeme, tak aby jsme využili maximalní prostor pro její umístění.
Rádi si s vámi domluvíme nezávaznou schůzku, kde sestavíme vaši kuchyň a provedeme cenovou kalkulaci. Kuchyně na míru je pro její variabilutu velmi těžké nacenit. Pro prvotní cenovou nabídku nám postačí zaslat orinetační rozměry kuchyně, prostřednictvím našeho poptávkvého formuláře. Naše kuchyně jsou vyráběny na nejmodernějších plně automatických strojích. To zaručuje dokonalé a přesné zpracování už při samotné výrobě kuchyně.Využijte naše zkušenosti, moderní automatickou výrobu a obraťte se na nás při plánování vaší kuchyňské linky. 

  • český výrobce
  • více jak 10 let zkušeností s výrobou kuchyní na míru
  • vysoká odbornost
  • poradenství při plánování
  • maximální využítí prostoru
  • libovolné kombinace materiálů
  • 3D grafické návrhy zdarma
  • odborné zaměření
  • profesionální montáž
 

KUCHYNĚ

Naším cílem není jen poskládat skříňky do prostoru, rádi bychom klientům vždy dokázali poradit a vymyslet kuchyň tak, aby pro ně byla práce v kuchyni radostí. Klient volně kombinuje materiály a dekory dle svých představ. Výrobu kuchyní Katalpa lze označit spíše za individuální, ale i tak, díky zautomatizování celého procesu od návrhu po výrobu cenově velmi dobře konkurují výrobkům, kvalitativně o třídu nižším. Udržet vysoký standard poskytovaných služeb při rozmanitosti zakázek je dost složité. O tom, že se nám to snad daří nejlépe vypovídá vysoký podíl klientů přicházejících na základě kladných referencí. A my za ty reference tímto děkujeme.

 

   
silhanjbc.<span>cz</span>
silhanjbc.cz
Váš interiér na míru
vyroba-kuchyni.<span>cz</span>
vyroba-kuchyni.cz
Výroba a prodej kuchyní
skrine-mladaboleslav.<span>cz</span>
skrine-mladaboleslav.cz
Vestavěné skříně, kuchyně na míru