Prodloužená bezplatná záruka na spotřebiče

Platnost akce: Do odvolání
Bez nazvu 1

de dietrich

Akce „4 roky záruky“ na spotřebiče De Dietrich

Tuto službu je možné využít pouze u spotřebičů používaných v domácnosti a zakoupených a provozovaných v České republice!

Tuto službu lze uplatnit k vybraným spotřebičům značky De Dietrich uvedených v seznamu dostupném na internetových stránkách registrace 4 let záruky zaruka.elmax.cz. Tato služba je zahrnuta v prodejní ceně spotřebiče.

Účast v této akci je nepovinná, podmínkou pro získání prodloužené záruky je online registrace zakoupeného výrobku De Dietrich na internetových stránkách zaruka.elmax.cz do 30 dní od zakoupení výrobku/spotřebiče. Bez registrace není možné uplatnit nárok na prodloužený bezplatný servis.

 

brandt fr logo vector 1

Akce „4 roky záruky“ na spotřebiče Brandt

Tuto službu je možné využít pouze u spotřebičů používaných v domácnosti a zakoupených a provozovaných v České republice!

Tuto službu lze uplatnit k vybraným spotřebičům značky Brandt uvedených v seznamu dostupném na internetových stránkách registrace 4 let záruky zaruka.elmax.cz. Účast v této akci je nepovinná, podmínkou pro získání prodloužené záruky je online registrace zakoupeného výrobku Brandt na internetových stránkách zaruka.elmax.cz do 30 dní od zakoupení výrobku/spotřebiče. Bez registrace není možné uplatnit nárok na prodloužený bezplatný servis.

 

elica s p a logo vector 1

Akce „4 roky záruky“ na spotřebiče Elica

Pro uplatnění pětileté záruky je nutné spotřebič zaregistrovat do 30 dnů od data uvedeného na prodejním dokladu. Bližší informace na stránkách dodavatele elicacr.cz/5-let-zaruka
Bez registrace není možné uplatnit nárok na prodloužený bezplatný servis.

Nenechte si ujít další aktuality

skrine liberec kuchyne na miru 1
Akce
Do odvolání

Akce na kuchyňské linky

Slevy a akce jsou libovolně kombinovatelné, počet akcí a slev u kuchyňské linky ovlivňuje celkový rozsah zakázky a výběr použitých…