Vestavěné skříně

Skříň na míru můžete využít i ve velkém prostoru či v kanceláři. Skříň Vám může sloužit i jako designový doplněk či dělící prostor. Velkou výhodou vestavěné skříně je, že tam schováte vše, co ostatní nemusí vidět.
Každý z nás má vytříbený vkus. Každý z nás touží po originalitě, kvalitě a funkčním řešení.
S naší firmou budete návrháři svého interiéru Vy sami.  Naše firma dokáže vyhovět všem Vašim požadavkům a hlavně Vašemu vkusu. Při navrhování skříně jste nám Vy architektem. My Vám pomůžeme Vaše představy převést do funkčního designu...
Naše firma Vám bude spolehlivým partnerem k realizaci Vašeho snu o ideálním, harmonickém, krásném a funkčním bydlení. Rádi pro Vás vyrobíme originální vestavěné skříně. Při výrobě skříní klademe důraz na kvalitu provedení. Používáme pouze vysoce kvalitní materiály a kvalitní kování. Jsme výrobci a díky tomu jsme oproti konkurenci levnější. Skříně pro Vás vyrábíme z hliníkových i ocelových profilů, včetně posuvných systémů.
Nabízíme možnost výběru různých typů materiálů, povrchových úprav a dekorování skříni tapetami s různými dekory, které pro Vás navrhneme a vyrobíme.

Celková doba realizace je závislá především na výběru materiálu, dodacích termínů dodavatelů a vytíženosti firmy.

 

Výhody vestavěných skříní na míru:

Maximální využití prostoru
Máte malý byt a hledáte místo pro své věci? Využijeme 100% Vašeho prostoru. S vestavěnou sklříní na míru využijete i tzv. ,,hluchá místa,, ve Vašem domově - zkosené rohy, šikmé stropy či jiný atypický prostor.

 

Individiální uspořádání vnitřního prostoru vestavěné skříně

Potřebujete ve své skříni dvě šatní tyče a méně polic nebo je nutno tomu přesně naopak? S vestavěnou skříní uložíte opravdu každou věc na své místo. Potřebujete poradit? Naši odborní pracovníci vám s uspořádáním vnitřního sprostoru vestavěné skříně rádi pomohou, kontaktujte nás nebo nás navštivte na některé z našich vzorkových prodejen.

 

Rozhodli jste se pro vestavěnou skříň od nás?

Neváhejte a zašlete nám Vaši poptávku prostřednictvím e-mailu nebo se za námi zastavte na některé z našich poboček v Mladé Boleslavi nebo v Liberci. Rádi Vám zdarma zpracujeme grafický 3D návrh pro Vaši lepší představu a pomůžeme se zadáním.

 

   

silhanjbc.<span>cz</span>
silhanjbc.cz
Váš interiér na míru
vyroba-kuchyni.<span>cz</span>
vyroba-kuchyni.cz
Výroba a prodej kuchyní
skrine-mladaboleslav.<span>cz</span>
skrine-mladaboleslav.cz
Vestavěné skříně, kuchyně na míru